| Brand | Breitling |
| Case | Stainless Steel |
| Case diameter | 41mm |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial colour | Blue |
| Gender | Male |
| Guarantee | Breitling Official 2 Year Guarantee |
| Movement | Automatic |
| Sku | A17329171C1P1 |
| Strap material | Alligator leather |
| Water resistance | 30m |
| Brand | Breitling |
| Case | Stainless Steel |
| Case diameter | 41mm |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial colour | Blue |
| Gender | Male |
| Guarantee | Breitling Official 2 Year Guarantee |
| Movement | Automatic |
| Sku | A17329171C1P1 |
| Strap material | Alligator leather |
| Water resistance | 30m |
Love it? Add to your wishlist
Your favorites, all in one place. Shop quickly and easily with the wishlist feature!
[title]
[message]