| Brand | Swatch |
| Case | Polymer |
| Case diameter | 25mm |
| Collection | SWATCH Essentials |
| Crystal | Bio-Sourced Glass |
| Dial colour | Blue |
| Gender | Female |
| Guarantee | Official SWATCH 2 Year Guarantee |
| Movement | Quartz |
| Sku | LB188 |
| Strap material | Silicone |
| Water resistance | 30m |

| Brand | Swatch |
| Case | Polymer |
| Case diameter | 25mm |
| Collection | SWATCH Essentials |
| Crystal | Bio-Sourced Glass |
| Dial colour | Blue |
| Gender | Female |
| Guarantee | Official SWATCH 2 Year Guarantee |
| Movement | Quartz |
| Sku | LB188 |
| Strap material | Silicone |
| Water resistance | 30m |

Love it? Add to your wishlist
Your favorites, all in one place. Shop quickly and easily with the wishlist feature!
[title]
[message]