| Brand | Tissot |
| Bracelet | Titanium |
| Case diameter | 38mm |
| Collection | PRX |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial colour | Grey |
| Gender | Male |
| Guarantee | Tissot Two-Year Manufacturer's Warranty |
| Movement | Automatic |
| Sku | T1378074406100 |
| Water resistance | 100m |

| Brand | Tissot |
| Bracelet | Titanium |
| Case diameter | 38mm |
| Collection | PRX |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial colour | Grey |
| Gender | Male |
| Guarantee | Tissot Two-Year Manufacturer's Warranty |
| Movement | Automatic |
| Sku | T1378074406100 |
| Water resistance | 100m |

Love it? Add to your wishlist
Your favorites, all in one place. Shop quickly and easily with the wishlist feature!
[title]
[message]